ATABAĞ’LI GENÇLER TENİS OYNUYOR

Beldemizde, kayyum döneminde yapımına başlanan ve şimdiki Belediye Başkanımız Sn Tayyar LALE tarafından tamamlanan Aile Çay Bahçesi ve Çok Amaçlı Sosyal Tesis Alanımız faaliyete geçmiştir. Sabah saat 9’dan gece saat 11’e kadar Beldemizdeki bütün vatandaşlarımıza açıktır. İçerisinde tenis, basketbol, voleybol, halı saha, oturma ve dinlenme alanları ile spor aletlerinin de bulunduğu tesisimiz gençlerin büyük ilgisini çekmekte olup, her gün gençlerin zaman geçirmek için uğrak yerlerinden birisi haline gelmiştir.

Belediye Başkanımız yaptığı açıklamada en kısa sürede Beldemize büyük bir Millet Parkı kazandırmak için girişimde bulunacağını ve gençlerin talepleri doğrultusunda farklı spor projeleriyle gençlerin yanında olacağını belirtti.

 

Tenis 1 Tenis                                             Tenis 2 Tenis 3                                            Tenis 4  Basketbol Sahası                                            Park Halı Saha                                            Spor Aletleri Basketbol Sahası