Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ Bey ve Eşi Nurşen GÜRBÜZ TUNÇ Hanım’ın “Yumurcaklar Anaokulu” Ziyareti

 

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ Bey ve Eşi Nurşen GÜRBÜZ TUNÇ Hanım ilçemizde bulunan Yumurcaklar Anaokulu ’nu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ yaptığı Anaokulu ziyaretinde ”Çocuklarımız ülkemizin yarınları, gelecekleri bu sebeple zihinsel ve fiziksel gelişimlerini çok önemsiyoruz. Sağlıklı ortamlarda eğitim-öğretim hayatlarına devam etmelerini istiyoruz. Çabamız gayretimiz onların daha sağlıklı, daha kalkınmış bir ülkede eğitim görmeleri, yaşamaları ve ülkemiz için hayırlı bir vatandaş olmalarıdır. Bizler okul ziyaretlerimizde, öğretmenlerimiz ve okul idarecilerimizle, ev ziyaretlerimizde de anne ve babalarımızla sağlıklı bir iletişim ve koordinasyonu sağlayarak çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesini sağlayacağız.” ifadelerini kullandı.

Kaymakamımız ve eşi Nurşen Hanım minik öğrencilerle yakından ilgilenip, onlara “Aç Tırtıl” adlı hikâyeyi okudular. Anne, baba ve öğretmenlerimizle sohbet ettiler. Öğrencilere süt ve kek dağıttılar. Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ Yumurcaklar Anaokulu öğretmenleri ve idarecileri ile kısa bir toplantı yaptıktan sonra ziyaretlerini sonlandırdılar.

IMG_3935 IMG_3941 IMG_3945 IMG_3960 IMG_7447 IMG_7474 IMG_7483 IMG_7513 IMG_7519 IMG_7530 IMG_7536 IMG_7541 IMG_7548 IMG_7567